Możemy Ci dać: Oferty dostępne tylko u nas​ Ludzkie podejście do współpracy Dbamy o Twój interes Proces rekrutacji ograniczony do minimum Dokładnie wiesz do kiedy trwa projekt

Oferty dostępne tylko u nas​

Managerowie najpierw pytają nas. Poważne firmy mają oddzielny budżet na pracowników kontraktowych. Wynika to z wielu czynników, ale najważniejsze jest to, że oferty pracy dla kontraktorów trafiają tylko do firmy outsourcingowej. Dlatego większość ciekawych ofert nie znajdziesz na portalach pracy.

Aktualne oferty pracy

Ludzkie podejście do współpracy

Mamy jawną marżę 10%. Dlaczego? Marża konkurencji wynosi około 30%. Część konkurencji oddaje około 2% pensji w formie benefitu, reszta pieniędzy jest przeznaczona na jego obsługę. Jakie to benefity?

  • Prywatna opieka medyczna – ale jak chcesz poważniejsze badanie, to musisz zapłacić sam
  • Karta Multisport – ale jeśli nie chodzisz więcej niż raz w tygodniu na siłownie, to bardziej opłaca Ci się otrzymać gotówkę
  • Szkolenia – ale w konkretnych firmach, w konkretnym terminie, często obowiązkowe. Dlaczego nie możesz sam wybrać terminu, tematu, firmy i szkoleniowca?

My wolimy, żebyś benefit wybrał sobie sam, dlatego dając Ci większe wynagrodzenie, dajemy Ci wybór.

Chcemy Ci coś powiedzieć
Wierzymy, że warto z Tobą współpracować!

Wierzymy w ludzi. Wierzymy, że tylko łącząc siły i różne kompetencje, jesteśmy w stanie osiągnąć sukces. My możemy pomóc w znalezieniu wymarzonego miejsca pracy, niesamowitego projektu, rozwoju zawodowego oraz stabilności, w zależności od tego, czego oczekujesz Ty oraz klient. Ty możesz pomóc nam w bezpiecznej współpracy z klientami.

Slider

Dbamy o Twój interes

Bezpieczeństwo pracowników oraz klientów jest dla nas priorytetem. Można to nawet porównać do pewnego rodzaju misji czy zobowiązania. Często dla zachowania bezpieczeństwa wystarczy zwykła porada. Przykład z praktyki:

Mateusz, jeden z programistów przechodził z umowy o pracę na umowę B2B. Pracę rozpoczynał w drugim tygodniu przyszłego miesiąca. Chciał otworzyć firmę pod koniec bieżącego miesiąca, ale odradziliśmy to. Jeśli Mateusz otworzyłby firmę od razu, zapłaciłby składkę ZUS, choć jeszcze nie rozpoczął współpracy. Zwykła, ludzka porada, a Mateusz zaoszczędził pieniądze.

Proces rekrutacji ograniczony do minimum

Rozmowa przez telefon pierwszym etapem rekrutacji, trwającym maksimum 30 minut. W dowolnym miejscu o dogodnej porze. Szanujemy Twój czas. Brak korków, brak tłumu w komunikacji miejskiej, brak godzinnego spotkania, z którego może nic nie wyniknąć oraz brak czekania w korytarzu aż ktoś podejdzie.

Dodatkowo, podczas rozmowy możemy zaproponować Ci inne stanowiska, na które pasujesz, poza tym na które aplikujesz.

Dokładnie wiesz do kiedy trwa projekt

Jeśli jest możliwość oraz Twoja zgoda, przedłużamy umowę w projekcie, w którym bierzesz udział. Jeśli nie, to mamy już dla Ciebie inne projekty. Rekrutacja do kolejnych projektów jest znacznie prostsza, ponieważ się znamy i możemy Cię dodatkowo zarekomendować oraz reagować z wyprzedzeniem. Jedno jest pewne, działamy razem!

Aktualne oferty pracy