fbpx

Body leasing - czym jest i dlaczego to gwarant bezpieczeństwa Twojej firmy?

W rozpędzonej gonitwie technologii większość umiejętności technicznych  traci na wartości- użyteczność spada, pojawia się nowsze. Tym, co jest nieśmiertelnie i nieulegające degradacji na poczet nowości są umiejętności, profesjonalizm i pasja. To przyczyny, dla których współpraca z solidnymi programistami obejmuje więcej, niż tylko serię pytań technicznych i testów.

Firma Futurum jest miejscem dla skrupulatnie sprawdzonych profesjonalistów, a body leasing jest jedną z wielu jej misji, która daje Klientom pewną przyszłość.

Zrób to bezpiecznie, czyli czym jest body leasing

Body leasing to w najprostszym ujęciu wynajem usług specjalistów. Dotyczy on  indywidualnych profesjonalistów biegłych w swoim fachu, a także całych zespołów (team leasing) – pracodawca nie musi budować od zera efektywnie współpracującego zespołu.

Każdy specjalista wnosi do projektu kompetencje oczekiwane przez Klienta oraz realizuje planowane zadania dla firm, które go potrzebują. Tego rodzaju pracownicy są skrupulatnie dobierani przez nas na podstawie pożądanych przez Klienta umiejętności i praktyki zawodowej.

Klient zyskuje wsparcie w projekcie, dzięki wykorzystaniu doświadczenia dostarczanych przez nas fachowców IT zabezpieczając tym przyszłość swojego projektu, a w efekcie całej firmy.

Jak wykorzystać body leasing

Body leasing jest rozwiązaniem, które znacznie obniży długoterminowe koszty pracodawcy. Klient oraz dział HR korzystając z tej metody, ograniczają czas poświęcany na poszukiwania specjalisty na rynku, a tym samym znacznie redukują związane z tym koszty. Finanse nie są jednak jedynym wyznacznikiem efektywnego biznesu. Powszechnym stwierdzeniem jest, iż biznes tworzą ludzie. Wykorzystanie body leasingu sprawi,  iż Twój biznes będą wspierać oraz tworzyć eksperci w swojej dziedzinie.  Oszczędność czasu na tym etapie pozwala wygospodarować go zdecydowanie więcej na rozwijanie swojego przedsiębiorstwa.

Warto zaznaczyć, iż rynek pracodawcy w kontekście branży IT w tym momencie nie istnieje. Potrzeba zatrudniania większej ilości informatyków nie blednie, przeciwnie – nieustannie rośnie, a liczba profesjonalistów nie kwitnie wprost proporcjonalnie do potrzeb rynku. I tutaj ponownie pojawia się body leasing, który pozwala pracodawcom zaoszczędzić nerwowej atmosfery towarzyszącej podczas poszukiwań idealnego pracownika.

Programiści, którzy będą wspierać biznes Klienta, mogą wykonywać powierzone im zadania w biurze pracodawcy, zdalnie, lub w siedzibie naszej firmy. Oferując model współpracy oparty na body leasingu, zwracamy szczególną uwagę na zarządzanie  i organizacje czasu pracy programistów wedle systemu firmy Klienta.

Nasz dział HR pozyskuje idealnych specjalistów dla Twojego projektu. Nasze relacje wypracowane przez wieloletni kontakt z profesjonalistami w połączeniu z doświadczeniem, które posiadamy, umożliwiają nam skutecznie odnaleźć doskonałych pracowników, a Klient posiada stały dostęp do naszej bazy przeszkolonych programistów z wysokim poziomem kwalifikacji. 
Nasz szacunek do klienta oraz jego czasu sprawia, iż zawsze działamy dynamicznie, największym nakładem starań. 

Jaki z tego wniosek, czyli ciesz się bezpieczeństwem z Futurum

Kiedy Ty szukasz programistów, my znajdujemy ich dla Ciebie. Oferujemy dostęp do naszego zespołu złożonego z ekspertów IT o solidnej wiedzy specjalistycznej.

Dzięki oferowaniu naszym Klientom rozwiązania body leasing możemy w pełni odpowiedzieć na potrzeby Klienta i sprostać specjalistycznym wymaganiom postawionym przed pracownikami, niezależnie od tego jak wąska i specyficzna jest dziedzina realizowanego projektu. Dajemy Ci tym samym możliwość przetestowania naszych specjalistów, co zapewnia bezpieczeństwo w długotrwałej współpracy i budowanie stabilnych relacji biznesowych.
Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych Klientów i obsługujemy zarówno krótsze projekty, przykładowo sześciomiesięczne jak i dłuższe np. kilkuletnie. Dodatkową zaletą jest fakt, że po zakończeniu projektu pracodawca nie jest zmuszony zwalniać programisty. Body leasing jest usługą B2B, więc po zakończonym kontrakcie to nasza firma znajduje dla niego kolejny projekt.

Bądź bezpieczny z Futurum i pozwól nam wesprzeć Cię w szukaniu najlepszych specjalistów dla Twojej firmy.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

zobacz, że bezpieczeństwo to nowy sukces!

O autorze

Specjalista w zakresie komunikacji międzykulturowej z zamiłowaniem do HR i rekrutacji. W pracy swoje siły skupiam na budowaniu długotrwałych i wartościowych relacji z Kandydatami oraz Klientami. Nieustannie poszukuję inspiracji i innowacji, które umożliwiają mi zwiększanie efektywności moich działań.

Body leasing – czym jest i dlaczego to gwarant bezpieczeństwa Twojej firmy?

Karolina Szczepaniak

HR Manager